Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa İtalya Turları İtalya Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün AnadoluJet ile Milano Roma
İtalya Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün AnadoluJet ile Milano Roma
7 Gece 8 Gün Shengen Vizesi
 • İtalya Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün AnadoluJet ile Milano Roma
 • İtalya Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün AnadoluJet ile Milano Roma
 • İtalya Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün AnadoluJet ile Milano Roma

Konaklama
3*-4* Oteller
Ulaşım
Anadolujet İle
Gezilecek Yerler
Milano- Roma-Venedik-Floransa-Napoli
Kalkış Yerleri
Sabiha Gökçen Havalimanı
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

 • 1. Gün
  İSTANBUL – BERGAMO – MİLANO

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Anadolu Jet Hava Yolları kontuarı önünde saat 09:00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Anadolu Jet Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 12:00’de Bergamo’ya uçuş. Yerel saat ile 12:50’de Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Turumuzda tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2 Kilisesi olan Milano Duomo’su, Sforza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Şehir Turu sonrası serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Como Gölü (50 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda Alp dağlarının eteklerinde kurulu dünyaca ünlü Como Gölünü göreceğiz. Como, İtalya’nın Lombardiya bölgesinde yer alan ve İsviçre ile sınır olan bir şehir. Aynı ismi taşıyan göl de İsviçre ile İtalya arasında bulunuyor. İsviçre tarafı Alp Dağları’nın eteklerinde olan göl, ünlülerin ve jet sosyetenin yazlık yeri olarak biliniyor. Gölün nefes kesen manzarası sizi büyüleyecek. Tur sonrası geceleme Milano’daki otelimizde. 

 • 2. Gün
  MİLANO – VENEDİK

  Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket ediyoruz.  Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 • 3. Gün
  VENEDİK

  Sabah kahvaltısının serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Verona & Garda Gölü (60 Euro) turumuzu gerçekleştiriyoruz. Shakespeare tarafından 15 Yüzyıl'da kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, M.S. 30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları görülecek. Ardından özel otobüsümüz ile İtalya’nın en büyük gölü olan Garda Gölüne hareket ediyoruz.  Kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerinden Garda gölü Doğal güzellikleriyle ve termal suyuyla ünlüdür. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 4. Gün
  VENEDİK - FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda İtalya’nın en yüksek 3 Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane ve Piazza Della Republica (Cumhuriyet) Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Floransa Eserleri(20 Euro) (Dante’nin Evi , Eski Köprü , Uffuzi Sarayı, Signoria Meydanı)  Medici Aile’sinin Floransa’da hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, Uffizi Sanat Galerisi, şehrin en eski köprüsü olan tarihi Ponte Vecchio ve Medici koridoru, 13.yy İlahi Komedya epic şiir yazarı ünlü edebiyat ustası Dante Alighieri’nin Evi,  gezilecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Montecatini`deki otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 • 5. Gün
  FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toscana (100 Euro) (Yaz tarihlerinde Portofino – Pisa / Kış Aylarında Siena , San Gimignano , Pisa) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da,12. ve 13 yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterno Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 6. Gün
  FLORANSA – ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz.  Varışı takiben panoramik Roma şehir turu yapılacaktır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Muhteşem Roma (25 Euro) Turumuzda Avrupa Medeniyeti ’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da şehrin en eski anıt eserlerinden antik Pantheon tapınağı ve şehrin en ünlü meydanı haline gelen barok mimarisi ve ünlü çeşmesi ile Piazza Navona , efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Katolik hristiyanlığının merkezi Papa’nın evi VATİKAN (San Pietro meydanı ve Bazilikası), görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 7. Gün
  ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18 Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17 Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 8. Gün
  ROMA – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak Roma Havalimanı’na transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Anadolu Jet Havayolları tarifeli seferi ile saat 17:40’da  İstanbul'a hareket.Yerel saat ile 22.3 ‘da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Anadolu jet Havayolları ile Sabiha Gökçen -Bergamo / Roma-Sabiha Gökçen Ekonomi Sınıfı Uçuşlar
  • Havaalanı Vergileri
  • 3-4* Otellerde 7 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
  • Alan - Otel / Otel - Alan Transferi ve Şehirlerarası Transferler
  • Panoramik Şehir Turları (Milano - Venedik - Floransa - Roma)
  • Vaporetto Ücreti
  • Türkçe Rehberlik Hizmetleri
    

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurtdışı çıkış vergisi, 
  • Tüm kişisel harcamalar,
  • Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
  • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar
  • Öğle ve akşam yemekleri,
  • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
  • Şoför Bahşişi
  • Schengen vizesi
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  İtalya Rüyası Turu 7 Gece 8 Gün AnadoluJet ile Milano Roma Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım