Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa İzmir Çıkışlı Turlar İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
7 Gece 8 Gün Vizesiz
 • İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
 • İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
 • İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
 • İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
 • İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu

599 EUR

Konaklama
4* Oteller
Ulaşım
Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu
Gezilecek Yerler
Makedonya – Arnavutluk – Karadağ – Bosna & Hersek – Sırbistan – Kosova
Kalkış Yerleri
İzmir Adnan Menderes Havalimanı
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

BELGRAD GİDİŞ / BELGRAD DÖNÜŞ
Makedonya – Arnavutluk – Karadağ – Bosna & Hersek – Sırbistan – Kosova
4* OTELLERDE 7 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
KOTOR & BUDVA & ST.STEFAN TURU DAHİL
TİRAN TURU DAHİL
RESNE & BİTOLA (MANASTIR) TURU DAHİL
KONJİC TURU DAHİL – MOSTAR TURU DAHİL – POÇİTEL TURU DAHİL
PRİZREN & PRİŞTİNE TURU DAHİL
MÜZİKLİ FOLKLOR EKİBİ İLE BALKAN GECESİ DAHİL

 • 1. Gün
  İZMİR – BELGRAD - ÜSKÜP

  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 12:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 14:20’de Anadolu Jet’e ait TK7726 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 15:00’de Belgrad'a varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılıyor ve Kuzey Makedonyanın başkentine Üsküp’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla beraber otelimize hareket ve geceleme otelimizde. ( Otele giriş saatimiz yol ve gümrük durumuna göre 22.3 gibi planlanmaktadır )  Öğle Yemeği : Uçakta alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Yol üzerinde molada fiyata dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Gold Hotel vb. / 4* Bonbon Resort Hotel vb.
  Para Birimleri : Sırbistan – Dinar / Kuzey Makedonya Dinar

 • 2. Gün
  ÜSKÜP - PRİZREN & PRİŞTİNE ( KOSOVA ) - ÜSKÜP

  Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Üsküp turumuza başlıyoruz. Turumuz esnasında, tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Türkçarşısı, Vardar Nehri, Kale, 6 yy.’ dan kalma Taş Köprü, Türk ve Yahudi mahalleleri, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17 yy.’ dan kalma St. Spas Kilisesi, Üsküp’ün panoramik manzarasını görüp resimleyebileceğiniz, Rahibe Teresa Anıtı, Rahibe Teresa’nın Evi görülecek yerler arasındadır ardından Kosova’ya doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Kosova’nın Başkenti Priştine’ye hareket ediyoruz. 15 asır geriye kadar giden bu güzel şehri tanıtan panoramik bir şehir turu yapacağız. Panoramik turumuz esnasında 19 yüzyıldan kalma Saat Kulesi, Kosova Müzesi, Osmanlılar’ ın 15 yüzyılda yaptırdığı Fatih Sultan Mehmed Külliyesi, Yaşar Paşa Camii ve 1389 Kosova Muharebesi sonucu burada öldürülmüş Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigâr’ın türbesi ziyaret edeceğimiz yerler arasındadır. Gezimiz sonrası Osmanlı’dan birçok eserin bulunduğu Kosova’nın diğer önemli merkezi olan Prizren’ de yapacağımız şehir turunda Halveti Tekkesi, Gazi Mehmet Paşa Hamamı, Osmanlı mezarlığı, dönem mimarisinin en güzel örneklerinden Sinan Paşa Camii, savaşın yıkıcı etkilerini hâlâ görebileceğiniz Sırp mahallesi ve Roma döneminden kalan Şehir Kalesi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Üsküp’e dönüyoruz ve geceleme akşam yemeği otelimizde.  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Gold Hotel vb. / 4* Bonbon Resort Hotel vb.
  Para Birimleri : Dinar

 • 3. Gün
  ÜSKÜP – KALKANDELEN – MANASTIR – RESNE - OHRİD

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Ardından ilk olarak, Makedonların Tetova olarak adlandırdığı, bizim tarihimizde Kalkandelen olarak bildiğimiz şehre gideceğiz. Burada dünyaca ünlü Alaca Camii ve külliyesinde bulunan medrese görülecek yerler arasındadır. Ardından Demir hisar üzerinden Manastır(Bitola) kentine varıyoruz ve gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’ i, İshak Camiini, Yeni Camii’ yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’ yi veAtatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz ardından Ohrid` e hareket. Ardından Resne’ye hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan Resne’ li Niyazi’nin Sarayını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Balkanların en büyüklerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid kentine varıyoruz. Ardından Otele varışımızla birlikte odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. (Akşam yemeği, yöresel müzik ve danslar eşliğinde düzenlenecek Balkan Gecesi konseptinde alınacaktır./Bölgenin ve otellerin yoğunluğuna göre, Balkan Gecesi farklı bir restaurantta/otelde düzenlenebilir.)  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Balkan Gecesi şeklinde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Belvedere Hotel vb. / 4* Sileks Hotel vb.
  Para Birimleri : Denar

 • 4. Gün
  OHRİD – TİRAN – İŞKODRA

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Özel otobüslerimizle hareket ederek gümrük işlemlerimizi yaptırıp Arnavutluk’un başkenti Tiran’a varıyoruz. Panoramik Tiran şehir turumuzda, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, İskender Bey Heykeli ve Meydanı, Janna Nehri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitimiyle kısa bir yolculuğun ardından İşkodra`daki otelimize transfer. Otele varışımızla birlikte odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. (Bölge yoğunluğuna göre İşkodra konaklaması komşu şehirler ile değiştirilebilir.)  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Luani Arte Hotel vb. / 4* Alis Hotel vb. / 4* Rozafa Hotel vb.
  Para Birimleri : Denar / Lek

 • 5. Gün
  İŞKODRA - BUDVA - ST. STEFAN – KOTOR – TREBİNJE

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Gümrük işlemlerimizi yaptırıp sonrasında dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz ilk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Budva` ya varış. Budva` da zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’ lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırılma aşamasında olan muhteşem St Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir mola sonrasında durağımız muhteşem sahilleri, çok renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Ardından Karadağ’da son durağımız önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor. Burada Stari Grad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağımız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Ardından akşam saatlerinde Trebinje`deki otelimize transfer. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde. . (Bölge yoğunluğuna göre Trebinje konaklaması komşu şehirler ile değiştirilebilir.)
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Leotar Hotel vb. / 4* Acimovic Hotel vb.
  Para Birimleri : Euro / Mark


   

 • 6. Gün
  TREBİNJE – POÇİTEL – MOSTAR – KONJİK – SARAYBOSNA

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında Mostar`a doğru hareket ediyoruz. Yolculuk esnasında tarihi dokusuyla korunan ve Türk Köyü olarak bilinen Poçitel’i ziyaret ederek 16.yy.da Osmanlı tarafından yapılan binaları görüyoruz ve yola devam ediyoruz. Mostar’a varış ardından yürüyerek yapacağımız turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir. Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Ardından Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Saraybosna’ya devam eden yolculuğumuz esnasında göreceğimiz bir diğer yer: Konjic şehrinde Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş restorasyonu Türkiye tarafından yapılan meşhur Konjic köprüsünü görme ve Neretva nehri kenarında kahve keyfi için mola veriyoruz. Ayrıca burada ahşap el işlemesi atölyelerinden alışveriş yapabilirsiniz Sonrasında Saraybosna`ya transfer Saraybosna`daki otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme ve akşam yemeği otelimizde.
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Exclusive Hotel vb. / 4* Hollywood Hotel vb.
  Para Birimleri : Mark

 • 7. Gün
  SARAYBOSNA - BELGRAD

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve Saraybosna için panoramik turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’ da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından 1 Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni Turun bitimi ile birlikte yola çıkıyoruz. Önce Tuzla yolu ile sınıra geliyor pasaport işlemlerimizden sonra, yola devam ediyor ve öğlen geç saatlerde Belgrad`da oluyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Belgrad`daki otelimizde.
  Sabah Kahvaltısı : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Öğle Yemeği : Verilecek serbest zaman molasında extra olarak alınacaktır.
  Akşam Yemeği : Otelde ücrete dahil olarak alınacaktır.
  Konaklama : 4* Mar Hotel vb.
  Para Birimleri : Dinar

 • 8. Gün
  BELGRAD – İZMİR

  Sabah otelimizde alınacak kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerimizi yaparak ayrılıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman. Ardından buluşma ile Belgrad havalimanına gidiyoruz. Anadolu Jet’e ait TK7727 numaralı sefer ile 15:55’de İzmir’e hareket. Yerel saat ile 18:35’de varış ve turumuzun sonu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  04, 11, 18, 25 Haziran • 02, 09, 16, 23, 30 Temmuz • 06, 13, 20, 27 Ağustos • 03, 10, 17, 24 Eylül • 01, 08, 15, 22, 29 Ekim • 12 Kasım

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Anadolu Jet ile İzmir (ADB) – Belgrad gidiş / Belgrad - İzmir (ADB) dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • Üsküp`te 2 gece, Ohrid`de 1 gece, İşkodra`da 1 gece, Tribinje`de 1 gece, Saraybosna`da 1 gece, Belgrad`da 1 gece olmak üzere toplam 7 gece kahvaltı dahil konaklama
  • Alınacak 7 akşam yemeği (Biri Balkan Gecesi Şeklinde Alınacaktır)
  • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
  • Üsküp, Ohrid, Tiran, Budva, İşkodra, Trebinje, Mostar, Saraybosna, Belgrad panoramik şehir turları
  • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası otobüs transferleri
  • Profesyonel rehberlik hizmetleri
  • Programda belirtilen tüm ekstra turlar

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurt dışı çıkış vergisi
  • Tüm kişisel harcamalar,
  • Programda belirtilmeyen gezi ve turlar
  • Öğle yemekleri,
  • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
  • Şoför Bahşişi
  • Seyahat Koruma Paketi
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  04.06.20234* Oteller899 € 1.099,00 €899 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 899,00 €
  -Taksitler »
  11.06.20234* Oteller849 € 1.049,00 €849 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 849,00 €
  -Taksitler »
  18.06.20234* Oteller949 € 1.149,00 €949 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 949,00 €
  -Taksitler »
  25.06.20234* Oteller1.199,00 €1.399,00 €1.199,00 €0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 1.199,00 €
  -Taksitler »
  02.07.20234* Oteller949 € 1.149,00 €949 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 949,00 €
  -Taksitler »
  09.07.20234* Oteller949 € 1.149,00 €949 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 949,00 €
  -Taksitler »
  16.07.20234* Oteller849 € 1.049,00 €849 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 849,00 €
  -Taksitler »
  23.07.20234* Oteller799 € 999 € 799 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 799,00 €
  -Taksitler »
  30.07.20234* Oteller749 € 949 € 749 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 749,00 €
  -Taksitler »
  06.08.20234* Oteller849 € 1.049,00 €849 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 849,00 €
  -Taksitler »
  13.08.20234* Oteller749 € 949 € 749 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 749,00 €
  -Taksitler »
  20.08.20234* Oteller749 € 949 € 749 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 749,00 €
  -Taksitler »
  27.08.20234* Oteller749 € 949 € 749 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 749,00 €
  -Taksitler »
  03.09.20234* Oteller899 € 1.099,00 €899 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 899,00 €
  -Taksitler »
  10.09.20234* Oteller749 € 949 € 749 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 749,00 €
  -Taksitler »
  17.09.20234* Oteller649 € 849 € 649 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 649,00 €
  -Taksitler »
  24.09.20234* Oteller649 € 849 € 649 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 649,00 €
  -Taksitler »
  01.10.20234* Oteller649 € 849 € 649 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 649,00 €
  -Taksitler »
  08.10.20234* Oteller649 € 849 € 649 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 649,00 €
  -Taksitler »
  15.10.20234* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  22.10.20234* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  29.10.20234* Oteller649 € 849 € 649 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 649,00 €
  -Taksitler »
  12.11.20234* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  İzmir Çıkışlı Balkanlar Turu 6 Ülke Anadolu Jet & THY Ortak Uçuşu Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım