Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa Kurban Bayramı Turları Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle
Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle
6 Gece 7 Gün Schengen Vizesi
 • Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle
 • Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle
 • Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle
 • Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle
 • Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle

799,00 EUR

Konaklama
3* 4* Oteller
Ulaşım
Türk Hava Yolları İle
Gezilecek Yerler
Kalkış Yerleri
İstanbul Havalimanı
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ
İTALYA RÜYASI
TÜRK HAVA YOLLARI İLE
17 HAZİRAN 2024
6 GECE 7 GÜN

 • 1. Gün
  İSTANBUL – VENEDİK

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde Türk Havayolları kontuarı önünde 08.00'da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından TK 1871 tarifeli seferi ile saat 11.40’da Venedik’e hareket.  Yerel saat ile 13:05’de Venedik’e varış. Bizi bekleyen özel aracımızla ve rehberimiz ile beraber Venedik adasına hareket ediyoruz. Varışa istinaden Venedik adasında panoramik şehir turuna başlıyoruz. San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi keşif duraklarımız. Dileyen misafirlerimiz ile rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Gondol Turu'na (25 Euro) katılabilirler. Ayrıca Venedik’in sembolü haline gelmiş tarihi adanın tam ortasından geçen Grand Kanal`da tüm şehrin güzelliklerini ve tarihi yapılarını özel teknelerimizle yapacağımız gezimizde görebileceğiniz ekstra Büyük Kanal turuna (35 Euro) katılabilirsiniz. Turumuz sonrası otele dönüş, geceleme otelimizde.

 • 2. Gün
  VENEDİK

  Sabah kahvaltının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz ile rehberimiz eşliğinde ekstra olarak düzenlenecek Verona turu (40 Euro) turuna katılabilirler. Shakespeare tarafından 15. Yüzyıl'da kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, M.S. 30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları görülecek.  Alışveriş ve serbest zamanın ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 • 3. Gün
  VENEDİK-FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa’ya varışımıza istinaden yapılacak panoramik şehir turumuzda Floransa şehrinin tarihi sokakları ve meydanlarını fotoğraflayarak başladığımız panoramik turumuzu Piazza Della Republica (Cumhuriyet) Meydanında sonlandırıyoruz. Kısa bir molanın ardından arzu eden misafirlerimiz ile Rönesansın başkenti Unesco Dünya Mirası Floransa’yı rehberimiz eşliğinde adım adım keşfe devam ediyoruz. Öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek olan “Medici’lerin izinde Rönesans Eserleri” turu (30 Euro) katılma imkanı. Turumuzda detaylı olarak Floransa tarihi, Rönesans dönemine yön vermiş Floransa’lı sanatçı ve bilim adamlarının hayat hikayeleri eşliğinde bu tarihi şehrin anıt eserlerini adım adım inceleyeceğiz. Turumuz esnasında Medici Aile’sinin Floransa’da hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın baş yapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan Piazza Della Signoria, Uffizi Sanat Galerisi, şehrin en eski köprüsü olan tarihi Ponte Vecchio ve Medici koridoru, 13.yy İlahi Komedya epic şiir yazarı ünlü edebiyat ustası Dante Alighieri’nin Evi,  İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve “Cennetin kapısı” olarak adlandırılan kapısıyla ünlü Vaftizhane ve Floransa’nın ünlü tarihi pazarları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 • 4. Gün
  FLORANSA

  Sabah kahvaltının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz ile rehberimiz eşliğinde ekstra olarak Büyük Toskana turu (100 Euro) için hareket ediyoruz. Turumuzda Pisa - San Gimignano – Volterra  görülecek yerler arasında. Pisa; dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlü. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek ve dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde fotoğraf çektirebilecekler. San Gimignano (13 Kuleli Şehir) 12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret ediliyor. Burada uygun fiyatlarla bol bol alışveriş yapılabilir. Volterra Her köşesi tarih kokan ortaçağ sur kenti olan Volterra, Hollywood film ve dizilerine (Game of Thrones, Twilight Zone vb.) de konu olmuştur. Geçmişi Etrüsk ve Roma’ya uzanan bu eşsiz Toskana kasabası ziyaretçilerine birçok imkan sunar. Volterra gezimiz sırasında muhteşem Toskana Vadisi manzarası eşliğinde Ortaçağ’dan kalma dar sokaklarında ve meydanlarında yürüyeceğiz. Görülecek yerler arasında Roma Tiyatrosu, forum alanı kalıntıları, kasabanın ana meydanı olan Priori meydanı, 12.yüzyılda inşa edilen Volterra katedrali bulunmaktadır. Serbest zamanda kasabanın minik dükkanlarından peynir ve ünlü şaraplarından tadabilir, meydanda bulunan tarihi kafelerde kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelimizde.

 • 5. Gün
  FLORANSA-ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılarak özel aracımızla ve rehberimiz ile beraber Roma’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından panoramik Roma şehir turumuz başlıyor. Turumuzda şehrin en değerli hazinelerinden olan Vatikan (San Pietro), Castel San't Angelo Melekler Şatosu, antik Roma döneminden kalma Circo Massimo stadium kalıntılarını Barok Dönem’den kalma caddelerini otobüs ile panoramik olarak görüyoruz. Kolezyumda verilecek kısa bir fotograf molası sonrasında; tur bitimi otelimize transfer ve öğleden sonra serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak katılacağınız Roma’da daha önce görmediğimiz ünlü meydanları göreceğimiz, sokaklarını arşınlayarak keyifli vakit geçireceğimiz Roma gece turu (30 Euro) için hareket. Geceleme otelimizde.

 • 6. Gün
  ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest gün. Arzu eden misafirlerimiz ile rehberimizin ekstra düzenleyeceği eşsiz bir doğaya sahip olan Albano gölü & Nemi Roma köyleri (Çilek köyü) (50 Euro) için hareket ediyoruz. Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz dağ çileği ile ünlü Nemi köyünü geziyoruz. Bu turumuz sonrası günün devamında dileyen misafirlerimiz ile ekstra Roma sahaserleri ve Vatikan (San Pietro) Turu (50 Euro) Turumuzda Avrupa Medeniyeti ’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da şehrin en eski anıt eserlerinden antik Panteon tapınağı ve şehrin en ünlü meydanı haline gelen barok mimarisi ve ünlü çeşmesi ile Piazza Navona , efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Katolik Hristiyanlığının merkezi Papa’nın evi VATİKAN (San Pietro meydanı ve Bazilikası), Castel San't Angelo - Melekler Kalesi ve köprüsü,  görülecek yerler arasındadır. Şehri rehberiniz eşliğinde adım adım gezeceğiniz bu turumuzda, Roma’nın kadim hikayeleri ve tarihi dokusu içerisinde kaybolmaya hazır olun.  Tur sonrası otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 • 7. Gün
  ROMA-İSTANBUL

  Sabah kahvaltından sonra erken saate Roma Havalimanı’na hareket ediyoruz. Türk Havayolları TK 1861 sefer sayılı uçağı ile saat 1110’da İstanbul  havalimanına hareket. Yerel saat ile 14.40’da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  17 Haziran

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Türk Havayolları ile Istanbul (İST) – Venedik / Roma – İstanbul (İST) uçak bileti
  • 6 gece – 7 gün; 2 Gece Venedik bölgesi (Quarto d’Altino, Spinea, Padova,Cittadella, Brenta,Treviso, Mira, Mirano, Mogliano vb.) *2 Gece Floransa Monte Catini – 2 Gece Roma (Merkeze 10 – 15 km mesafe ) olmak üzere; Oda kahvaltı, 3 ve/veya 4 yıldız otel konaklamaları.
  • Tüm Havalimanı - Otel Transferleri
  • Şehir arası otobüs transferleri
  • Panoramik Venedik, Floransa ve Roma,Şehir Turları
  • Tüm tur boyunca Türkçe Rehberlik Hizmetleri
  • Zorunlu Paket tur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

   

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurtdışı çıkış harcı
  • Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli.
  • Ekstra Turlar
  • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
  • Vaporetto ücreti (15€)
  • Şehir Vergileri (20 € tur esnasında local acente yetkilisine ödenir.
  • İtaya’da konaklayan turistlerin turist vergisi ödeme zorunluluğu vardır.)
  • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar
  • Şoför ve rehber bahşişleri (Kişi başı 5€ isteğe bağlı)
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  17.06.20243*4* OtellerSon 5 Kişi799,00 €1.049,00 €799,00 €0 - 1 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 799,00 €
  -Taksitler »
  Kurban Bayramı Dönemi İtalya Rüyası Türk Hava Yolları İle Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım