Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa Orta Avrupa Turları Orta Avrupa Turu Pgs İle
Orta Avrupa Turu Pgs İle
7 Gece 8 Gün Schengen Vizesi
 • Orta Avrupa Turu Pgs İle
 • Orta Avrupa Turu Pgs İle
 • Orta Avrupa Turu Pgs İle

679 EUR

Konaklama
3* Oteller
Ulaşım
Pegasus
Gezilecek Yerler
Prag - Viyana - Budapeşte
Kalkış Yerleri
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

 • 1. Gün
  İSTANBUL-PRAG

  Sabiha Gökçen havalimani Dış Hatlar Gidiş Terminalin’de 8 da buluşma. 13.50’de hareket. 15.30’da varış.  Varışımızı takiben özel otobüslerle Prag panoramik şehir gezimize başlıyoruz. Sehir turumuzda Küçük Mahalle , Charles IV. köprüsü, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Nehri Tekne turuna katılabilirler (50 €). Prag’ı ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal geçişleriyle birlikte unutulmaz bir gece yaşacaksınız.Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 • 2. Gün
  PRAG

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizi ekstra olarak düzenlenecek Karlovy Vary turuna katılabilirler . 17 ve 18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının uğrak şehri olan Karlovy Vary’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, Rus Çarı Büyük Petro’nun ve Puşkin`in evlerini gördükten sonra 12 farklı suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrsasi serbest zaman,serbest zamanınızda  geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı mağazalarda geçirebilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Çek Gecesi turuna katılabilirler(65€). Prag'ın yerel restoranlarınında Çekya’ya özgü müzik, folk danslar eşliğinde Çek mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 • 3. Gün
  PRAG

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizi ekstra olarak düzenlenecek Dresden Kültür & Alışveriş turuna katılabilirler(70€). Prag’a 160 km mesafedeki Elbe’nin Floransa'sı Dresden'de  şehir  turumuzda  Fraunkirche, Zwinger Sarayı, Bruhl terası, kral yolu, Elbe Nehri ve Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrsası  Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve UNESCO’NUN Dünya Mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ortaçağ gecesi turuna katılabilirler(75€). Bu turumuzda Avrupa’nın 14.yy’den kalma tarihi ve otantik restoranlarından birinde, esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler, sokak savaşçıları yanınızdangeçebilir, ortaçağ eğlencesi, müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz. Sizler de bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 4. Gün
  PRAG- VİYANA

   Sabah kahvaltısının ardından Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerinde Cesky Krumlov şehirine uğruyoruz,dileyen misafirlerimiz ekstra duzenlenecek olan bu tura katılabilirler(40 €). Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken Cesky Krumlov; evleri, sokakları ve kalesi ile sizi ortacağa geri götürecek. Turumuz sonrası Viyana’ya devam ediyoruz. Viyana'ya varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuz esnasında Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro,  Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 5. Gün
  VİYANA

  Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizi ekstra olarak düzenlenecek Wienerwald turuna katılabilirler(50€). Viyana’nin muhteşem ormanlarindan geçerek ilk duragimiz, Beethoven'in 9 Senfonisi'ni bestelediği Kaplıcalar ve tabiat şehri Baden olacak.Arindan Schönbrunn Sarayı Bahcesi gezisi.Bir sonraki durağımız Belvedere Sarayı Bahcesi ziyareti ve gezimizin son durağı Hundertwasser Evi olacak. Friedensreich Hundertwasser tarafından tasarlanan ve Avusturya’nın bu rengarenk evlerinin bulundukları mahalleyi ziyaret ediyoruz ,Turumuzun sonun’da Viyana şehir merkezine dönüyoruz.Akşam ise dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlecek olan  Konser turuna katılabilirler.(60€) Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. 

 • 6. Gün
  VİYANA – BUDAPEŞTE

  Sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bratislava turuna katılabilirler(30€). Orta Avrupa’nın en zengin başkentlerinden biri olan Bratislava şehir turumuzda; Bratislava nehir kıyıları, Yahudi Soykırım Anıtı, St.Martin katedrali, Mozart'ın 6 yaşında, F. Liszt'in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, eski şehir meydanı, Napolyon'un Askeri ve  Slovak Devlet Tiyatro Binası görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera binası,  Zincirli Köprü,  Elizabeth Köprüsü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi. Turumuz sonrası otele transfer. Otelimize yerleştikten sonra dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Macar Folkloru ve Çigan Gecesi'ne katılabilirler(65€). Bu turumuzda   Budapeşte’nin en otantik restaurantındageleneksel kıyafetler içerisinde Macar danslarını izleyip, Meşhur Macar Gipsy orkestrasının  müzikleri  eşliğinde dans ederken limitsiz içecek ve Macar Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli muhteşem bir gece geçireceksiniz. Gecemizin ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

 • 7. Gün
  BUDAPEŞTE

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Esztergom & Vişegrad & Szentendre turuna katılabilirler(50€). Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estergon Kalesi ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikası’nı geziyoruz. Vişegrad kasabasin’da geçerek Szentendere Artistler Köyü’ne gidiyoruz. Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacağınız  Szentendere‘de gerçekleştireceğimiz çevre gezisi ve  serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye dönüyoruz. Akşam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra organize edilecek Tuna nehri Tekne turuna katılabilirler(30€) . Bu turumuzda dünyanın en görkemli nehirlerinden biri olan Tuna Nehri üzerinde tekne turumuzu  yaparken 1 içecek ikramı eşliğinde Avrupa’nın en güzel gece aydınlatmalarının yapıldığı Budapeşte’de Buda ve Peşte yakalarını en güzel açılardan fotoğraflama fırsatı bulacaksınız. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

 • 8. Gün
  BUDAPEŞTE – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçağın saatine bağlı olarak rehberimizin daha önceden belirleyeceği saatte havalimanına transfer. 16.25’te İstanbul’a hareket saat 19.50’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  09, 23 Temmuz • 06, 20 Ağustos

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Pegasus Yolları ile ekonomi sınıf uçak bileti
  • Alan/otel/alan ve Prag/Viyana/Budapeşte transferleri
  • Prag(3) -Viyana(2) -  Budapeşte(2) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama
  • Programda belirtilen sabah kahvaltıları
  • Prag, Viyana, Budapeşte panoramik şehir turları
  • Tecrübeli rehberlik hizmetleri
  • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri  

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Rehberiniz tarafından düzenlenen tüm Ekstra turlar
  • Kişisel harcamalar
  • Kisi basi 5 euro bahsis otobus söförü icin rehber tarafinda toplanacaktir
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  09.07.20233* Oteller679 € 929 € 679 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 679,00 €
  -Taksitler »
  23.07.20233* Oteller679 € 929 € 679 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 679,00 €
  -Taksitler »
  06.08.20233* Oteller679 € 929 € 679 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 679,00 €
  -Taksitler »
  20.08.20233* Oteller679 € 929 € 679 € 0 - 2 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 679,00 €
  -Taksitler »
  Orta Avrupa Turu Pgs İle Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım