Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa İtalya Turları Otobüslü Büyük İtalya Ekstrasız Kesin Hareket
Otobüslü Büyük İtalya Ekstrasız Kesin Hareket
8 Gece 9 Gün Shengen Vizesi
 • Otobüslü Büyük İtalya Ekstrasız Kesin Hareket
 • Otobüslü Büyük İtalya Ekstrasız Kesin Hareket
 • Otobüslü Büyük İtalya Ekstrasız Kesin Hareket

599 EUR

Konaklama
3*4* Oteller
Ulaşım
Lux Tatilok Otobüsleri
Gezilecek Yerler
Roma Venedik Floransa Milano
Kalkış Yerleri
İstanul
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

Toscana - Siena Turu dahil  Pompei Turu dahil  Işıklar altında Roma Turu dahil Alberobello Turu dahil 

 • 1. Gün
  İstanbul

  İstanbul Kadıköy evlendirme dairesi otoparkı önünden saat 21:00’da ardından Mecidiyeköy Finansbank önünden (eski Ali Samiyen Stadyumu karşısı) 21:30’da ve son olarak İncirli Ömür otobüs duraklarından 22:00’da siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Selimpaşa, Silivri üzerinden E80 otobanını takip ederek Kapıkule sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.

   

  Sabah Kahvaltısı        : Dahil Değil
  Öğle Yemeği               : Dahil Değil
  Akşam Yemeği           : Yol üzerinde tesiste serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Rota                            : İstanbul – Kapıkule Sınır Kapısı (265 km)

 • 2. Gün
  Sofya – Belgrad

  Sabah yolda serbest olarak alınan kahvaltının ardından Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya varışımızla beraber panoramik olarak yapacağımız şehir turumuza başlıyoruz. Bu tur sırasında Balkanların ikinci büyük Ortodoks kilisesi olan Aleksander Nevski, Rus Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Arkeoloji Müzesi, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Banyabaşı Camii göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Panoramik turun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrasında aracımızda buluşarak Belgrad’a doğru hareket ediyoruz. Belgrad’a varışımızın ardından yapacağımız yürüyüş turu sırasında Knez Mihajlova caddesi, Kale Megdan, Fransa’ya saygı anıtı, İstanbul Kapı, Damat Ali Paşa Türbesi, panorama noktası, Viktor heykeli, Zindan kapı, Leopoldov kapı, saat kulesi ve surlar göreceklerimizden sadece bazıları. Yürüyüş turumuzun ardından Belgrad’ın hareketli sokaklarında dolaşabilir, rehberinizin önereceği dondurmacıda değişik dondurma lezzetlerinin tadına bakabilir veya çevreyi ve şehri seyrederek keyifli birer kahve içebilirsiniz. Turumuzun ardından aracımızla otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı        : Sofya’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Öğle Yemeği               : Belgrad’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Akşam Yemeği           : Belgrad’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Para Birimleri             : Bulgar Levası – Sırp Dinarı
  Rota                            : Kapıkule Sınır Kapısı – Sofya (295 km), Sofya – Belgrad (393 km)
  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 688 km
  Otele Giriş Saati         : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 20:30

 • 3. Gün
  Belgrad – Ljublijana – Padova

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından çıkış işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyoruz. Sırbistan - Hırvatistan sınırından geçip Zagreb üzerinden devam ederek Slovenya sınırına ulaşıyoruz. Her ne kadar iki ülke de Avrupa Birliği üyesi olsa da halen aralarında gümrük ve pasaport kontrolleri devam ettiği için işlemlerimizi tamamlayarak başkent Ljublijana’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımızla beraber bu küçük ama Avrupanın en romantik şehrinde yapacağımız yürüyüş turumuza başlıyoruz. Gezilecek yerler içinde saklı kalmış bir cevherdir Ljublijana. Turumuz sırasında bu cevherin içerisinde göreceklerimizden bazıları Preseren Meydanı, üçlü köprü, ejderha köprüsü, kale olacak. Gezimizin ardından verilecek serbest zaman sırasında nehir boyundaki kafelerde bir şeyler yiyip içebilir, hediyelik eşyalar alabilir, pazarın kurulduğu güne denk geldiyseniz kendinizi semt pazarında kaybedebilirsiniz. Rehberimizin verdiği saatte buluşarak Ljublijana’dan ayrılıyoruz ve İtalya sınırlarına geçerek Padova’ya ulaşıyoruz. Konaklayacağımız otele transfer ve geceleme otelimizde. (Sezondaki müsaitlik durumuna göre konaklama Padova bölgesi ve çevresinde olabilir.)

   

  Sabah Kahvaltısı        : Belgrad’da otelde alınacaktır
  Öğle Yemeği               : Ljublijana’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Akşam Yemeği           : Yol üzerinde serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Para Birimleri             : Hırvat Kunası - Euro
  Rota                            : Belgrad – Ljublijana (531 km), Ljublijana – Padova (267 km)
  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 798 km
  Otele Giriş Saati         : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 22:00

 • 4. Gün
  Padova – Venedik – Verona – Bergamo

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla beraber ayrılıyoruz. İlk durağımız tarihte bir korsan kolonisi olarak 118 ada üzerinde kurulmuş olan Venedik. Asıl Venedik olarak bilinen aynı zamanda bu adalar içerisinde en büyüğü olan San Marco adasına ulaşmak için bizleri Troncetto limanında bekleyen özel vaporettomuza ulaşıyoruz. Deniz üzerinde yapacağımız yaklaşık yarım saatlik yolculuktan sonra adını Venedik’in koruyucu azizinden almış olan bu ada üzerindeki yürüyüş turumuza başlıyoruz. Doğal bir kanal olan ve Canale Grande olarak adlandırılan büyük kanal haricinde suni olarak yapılan birçok kanal da ada derinliklerine denizden rahatlıkla ulaşmayı sağlamaktaydı. Günümüzde bu kanallar sebebiyle ada üzerinde gezerken birçok köprü üzerinden geçmeniz gerekmektedir. Her köşesi bir tarih barındıran bu güzel yerde Dükler Sarayı, hapishane, Ahlar Köprüsü, İstanbul’dan da getirilmiş bazı eserleri barındıran San Marco Bazilikası, San Marco Meydanı, çan kulesi, astrolojik saat, Rialto Köprüsü göreceklerimizden bazılarıdır. Rehberimizin anlatımlarıyla farklı hikayelerle kendimizi farklı alemlerde bulacağımız bu güzel gezinin ardından serbest zaman. Serbest zaman sırasında Murano camından yapılan eşyaları satan dükkanlara bakabilir. Venedik ile özdeşleşmiş yüzlerce çeşit maskelerden alabilir. Keyifli kafelerde oturup orkestranın çaldığı müzik eşliğinde içeceklerinizi yudumlayabilir veya deniz mutfağının tadına bakabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Venedik denince olmaz ise olmaz ekstra olarak düzenlenecek

  Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Su kanalları arasında yaklaşık yarım saat süren bu rüya gibi yolculuk herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken unutulmayacak bir deneyimdir. (Gondollar 6 kişilik olup verilen fiyat kişi başıdır. Ancak siz değerli misafirlerimizin talepleri olması durumunda çiftlere özel istenirse müzik eşliği de sağlanarak gondol turu ayarlanabilmektedir. Bu özel talepleriniz için rehberimizden size özel fiyatları öğrenebilirsiniz) Serbest zamanın ardından rehberimizin verdiği saat ve yerde buluşarak özel vaporetto ile Troncetto’ya geri dönüyor ve otobüsümüzle turumuza devam ediyoruz. Bir sonraki durağımız Romeo ve Jülyet aşkının yaşandığı İtalya’nın en özel şehirlerinden biri olan Verona. İtalya’nın ikinci büyük arenasını görebileceğimiz şehre varışımızın ardından yapacağımız yürüyüş turunda,  Bra meydanı, Verona Arena’sı, Jülyet’in evi göreceklerimizden bazıları. Turumuzun ardından vereceğimiz serbest zamanda Verona’nın granit kaplı alışveriş sokağında ünlü markaların dükkanlarını gezip alışveriş yapabilir, Bra meydanında bulunan kafelerde oturup özellikle orman meyveli panna cotta’nın tadına bakabilir veya lokal içeceklerinden yudumlayarak günün keyfini çıkarabilirsiniz. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirttiği yer ve zamanda buluşarak Alp dağları manzarası eşliğinde Bergamo’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde. (Bölgenin yoğunluğuna göre konaklama Bergamo veya Milano çevresinde yapılacaktır)

   

  Sabah Kahvaltısı        : Padova’da otelde alınacaktır
  Öğle Yemeği               : Venedik’te serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Akşam Yemeği           : Verona’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Para Birimleri             : Euro
  Rota                            : Padova – Venedik (44 km), Venedik – Verona (121 km), Verona – Bergamo (116 km)
  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 281 km
  Otele Giriş Saati         : Trafik yoğunluğuna bağlı olarak tahmini: 20:30

 • 5. Gün
  Bergamo – Milano – Pisa – Montecatini

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyoruz. İlk durağımız Lombardiya bölgesinde bulunan modanın başkenti Milano. Burada yapacağımız yürüyüşte şehrin simgesi olan asıl adı Mariae Nascenti olan Milano Duomosu, Vittoria Emanuele 2 Galerisi, La Scala Tiyatrosu, Leonardo da Vinci heykeli, Vittoria Emanuele meydanı ve heykeli, Sforza Kalesi göreceklerimizden bazılarıdır. Turumuzun ardından vereceğimiz serbest zamanda dünyaca ünlü markaların mağazalarını gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun bitimiyle beraberen ilgi çeken ve en çok ziyaret edilen kulelerinden birine ev sahipliği yapan Pisa şehrine doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından Galileo Galilei’nin de deneylerini gerçekleştirdiği Pisa kulesinin de içinde bulunduğu dini komplekse doğru bir yürüyüş yapıyoruz. Burada rehberimizden kulenin ve şehrin enteresan hikayesini dinledikten sonra buraya kadar gelip de olmazsa olmaz olan kule ile meşhur fotoğraflardan çektiriyoruz. Verilen serbest zamanda bölgede bulunan hediyelik eşya tezgahlarından alışveriş yaptıktan sonra otobüsümüz ile konaklayacağımız Montecatini Terme bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Otele yerleştikten sonra bu keyifli kasabada mutlaka bir gece yürüyüşü yapmanızı öneririz. Geceleme otelimizde.   

  Sabah Kahvaltısı        : Bergamo’da otelde alınacaktır
  Öğle Yemeği               : Milano’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Akşam Yemeği           : Montecatini’de serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Para Birimleri             : Euro
  Rota                            : Bergamo – Milano (54 km), Milano – Pisa (282 km), Pisa – Montecatini (47 km)
  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 383 km
  Otele Giriş Saati         : Trafik yoğunluğuna bağlı olarak tahmini: 20:30

 • 6. Gün
  Montecatini – Floransa – Siena – Roma

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyoruz. İlk olarak dünyada metre kareye en çok sanat eseri düşen Rönesans’ın en önemli şehirlerinden biri olan Floransa’ya gidiyoruz. Burada yürüyerek yapacağımız şehir turu sırasında Santa Maria del Fiore olarak anılan Floransa duomosu, vaftizhane, Senyörler Meydanı, Vecchio Sarayı, Neptün Çeşmesi, Vecchio köprüsü, Cumhuriyet Meydanı göreceklerimizden bazılarıdır. Burada vereceğimiz serbest zamanda dericiler çarşısını görmenizi ve Floransa’nın leziz etlerinin tadına bakmanızı özellikle öneririz. Serbest zamanın ardından rehberimizin söylediği yer ve zamanda buluşarak bir başka orta çağ harikasına doğru yola çıkıyoruz. Dünyaca ünlü Palio adı verilen eğersiz at yarışları ile ünlenmiş Siena şehrine vardığımızda yapacağımız yürüyüş turu sırasında kendinizi gerçekten orta çağa ışınlanmış hissedeceksiniz. İtalya’nın her noktası ayrı güzeldir ancak Siena’yı asla hafızalarınızdan silemeyeceksiniz. Kıvrımlı sokakları arasından yürüyerek ulaşacağımız Campo meydanında Mangia kulesi ve Pubblico sarayı bizleri karşılayacak. Meydanın hemen arka tarafında kalan Siena Katedrali ise mimari olarak mutlaka görülmesi gereken yapılardan biri. Bu ve bir çok eseri daha göreceğimiz yürüyüş turumuzun ardından serbest zamanda Siena’nın mahallelerini temsil eden flamalardan alabilir meydan etrafındaki kafelerde aperatif bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Serbest zamanın ardından rehberimiz ile buluşuyor ve otobüsümüzün bizi alacağı noktaya doğru yürüyoruz. Şimdiki istikametimiz başkent Roma. Tarihteki en önemli imparatorluklardan biri olan Roma İmparatorluğu’nun da başkenti olmuş bu tarih kokan şehre varışımız ile beraber tur ücretine dahil olan ışıklar altında Roma turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Dan Brown’un da kitaplarında bahsettiği, bir dönem Cem Sultan’ın tutsak edildiği Castel Sant’Angelo kalesi ve köprüsü olacak. Ardından İmparatorluk zamanında yarışların düzenlendiği stadyum olarak kullanılmış bugünse aynı yapısal planda ama etrafı evler ve muazzam bir kilise ile çevrelenmiş, akşamları çeşitli sanatçıların serbest performans sergilediği Navona Meydanı ziyaret noktamız. Meydan ortasında bulunan dört nehir çeşmesi hemen arkasına Bernini tarafından yapılmış olan kilise ile bu meydan sizleri büyüleyecek. Günümüzde resim, pandomim ve müzik sanatçılarının da çok rağbet gösterdiği bu önemli nokta sanatçılar meydanı olarak da anılmaktadır. Burada fotoğraflarımızı çektikten sonra şehrin en eski yapılarından biri olan Pantheon’a gidiyoruz. Bu yüzyıllara meydan okumuş binanın hikayesini rehberimizden dinledikten sonra serbest zaman. Akşam yemeğinizi serbest zaman sırasında çevrenizdeki birçok restauranttan birinde yiyebilirsiniz. Pizza, makarna veya deniz ürünleri seçeneklerden sadece birkaç örnek. Serbest zamanın ardından otobüsümüze dönüyor ve gece fotoğraflarını çekmek üzere Kolezyum’a (Colleseo) doğru yola çıkıyoruz. Roma’da gladyatör dövüşleri için inşa edilmiş bu dev arenanın gece fotoğraflarını çektikten sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı        : Montecatini’de otelde alınacaktır
  Öğle Yemeği               : Floransa’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Akşam Yemeği           : Roma’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Para Birimleri             : Euro
  Rota                            : Montecatini – Floransa (41 km), Floransa – Siena (59 km), Siena – Roma (233 km)
  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 333 km
  Otele Giriş Saati         : Trafik yoğunluğuna bağlı olarak tahmini: 23:30

 • 7. Gün
  Roma – Vatikan – Napoli

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyoruz. İlk durağımız dünyanın en küçük devleti olan Vatikan. San Pietro Bazilikası ve meydanı çevresinden oluşan bu küçük devlet Hristiyanlar için çok önemli bir mabet. Katolik mezhebinin lideri olan Papa’nın da yaşadığı bu önemli yerde rehberimizden bazilikanın yapılış süreci, meydan, mimarları, yapı üzerindeki ve içindeki önemli heykel grupları, papa suikasti gibi önemli birçok konuda bilgi aldıktan sonra verilen serbest zamanda fotoğraflarımızı çekiyor ve kilise ziyaret etmek için uygunsa ziyaretimizi tamamlayıp Vatikan’dan ayrılıyoruz. Sıradaki planımız Roma şehir turu.   Bastığınız her taşın tarihten bir iz olduğu Roma şehrini adım adım gezmek üzere yürüyüş turumuza Kolezyum ile başlıyoruz. Gece ışıklar altında fotoğrafladığımız yapıyı bu sefer gündüz gözüyle görüyoruz. Yüzlerce insanın hayatının son bulduğu bu muazzam yapıyı hikayeleri ile rehberimizden dinledikten sonra Roma forumunu görerek yürüdüğümüz yolun sonundaki Venedik Meydanına ulaşıyoruz. Şehirdeki en özel yapılardan biri olan Vittoria Emanuele II anıtının da bulunduğu bu meydandan sonra Via Del Corso caddesini takiben önce Trevi Çeşmesi (Aşk Çesmesi) sonra dört peygamber anıtı, İspanyol Merdivenleri ve Popolo Meydanı bu tur sırasında göreceklerimizden sadece bazıları. Şehir o kadar önemli bir tarihi dokuya sahip ki her köşede yeni bir detay keşfetmeniz mümkün. Yürüyüş turumuzun ardından serbest zaman. Roma ile özdeşleşmiş İtalyan dondurmasının ve el yapımı makarnaların tadına bakmanız önemle tavsiye edilir. Şehrin en iyi tiramisusunun da nerede olduğunu rehberinize mutlaka sorun. Turumuzun ve serbest zamanın ardından rehberimizin dediği saatte buluşma ile Napoli’ye doğru hareket ediyoruz. Varışımız ile beraber şimdiye kadar gördüğümüzden farklı bir İtalya şehri ile karşılaşmaya hazır olun. Ancak halkı çok sıcak ve samimidir. Burada yapacağımız tur sırasında Umberto Uno Galerisi, Castel Nuovo, Napoli katedrali, liman göreceklerimizden sadece bazıları. Turumuzdan sonra vereceğimiz serbest zamanda limonla yapılmış buzlu içeceklerin ve yöreye özel baba tatlısının tadına bakmanızı öneririz. Turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   

  Sabah Kahvaltısı        : Roma’da otelde alınacaktır
  Öğle Yemeği               : Roma’da serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Akşam Yemeği           : Napoli’de serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)
  Para Birimleri             : Euro
  Rota                            : Roma – Vatikan (29 km), Roma – Napoli (225 km)
  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 254 km
  Otele Giriş Saati         : Trafik yoğunluğuna bağlı olarak tahmini: 21:00

 • 8. Gün
  Napoli – Pompei – Alberobello – Brindisi / Bari

  Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi gerçekleştirip bagajlarımızla beraber otelden ayrılıyoruz. İlk durağımız tarihteki önemli antik kentlerden biri olan Vezüv yanardağının hemen kıyısında bulunan Pompei. Taşlaşmış insanlar ile de ün salmış olan bu şehirde kaldırımlar, evler, yaya geçitleri, hamamlar, tapınaklar ve inanılmaz hikayeler sizi bekliyor. Pompei’de yapacağımız turun ardından hediyelik eşya alışverişleriniz için serbest zaman. Rehberimizin vereceği saatte buluşmanın ardından hareketle Yunanistan’a yapacağımız feribot yolculuğu için Brindisi ya da Bari limanına doğru hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerinin ardından gemiye geçiyoruz. Gece yolculuğu ile Yunanistan’a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Geceleme gemide.


  Sabah Kahvaltısı : Napoli’de otelde alınacaktır

  Öğle Yemeği : Pompei’de lokal restaurantta alınacaktır (Fiyata dahil değildir)

  Akşam Yemeği : Bari/Brindisi’de serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)

  Para Birimleri : Euro

  Rota : Napoli – Pompei (25 km), Pompei – Bari (331 km),

  Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 436 km

  Gemi’ye Giriş Saati : Gemi varış saatine bağlı olarak tahmini: 00:00

   

   

 • 9. Gün
  Brindisi / Bari – Igumenitsa – Kavala – İstanbul

  Sabahleyin geminin Igoumenitsa limanına yanaşmasının ardından aracımızla beraber gemiden ayrılıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molasının ardından Kavala’ya varışımız ile beraber meşhur Kavala kurabiyesinin tadına bakıp ardından sizlere yemek için serbest zaman veriyoruz. Yemeğin ardından İpsala sınır kapısına doğru yolumuza devam ediyoruz. Sınıra varışımızın ardından pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayıp İstanbul’a doğru yolumuza devam ediyoruz. İstanbul’a varışımızda siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.


  Sabah Kahvaltısı: Gemide serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)

  Öğle Yemeği: Kavala’da lokal restaurantta alınacaktır (Fiyata dahil değildir)

  Akşam Yemeği : Yol üzerinde tesiste serbest olarak alınacaktır (Fiyata dahil değildir)

  Para Birimleri : Euro

  Rota : Igumenitsa – Kavala (473 km), Kavala – İstanbul (460 km) Yaklaşık Kat Edilecek Mesafe: 933 km

  Gemi’ye Giriş Saati : Gümrük geçiş süresine bağlı olarak tahmini: 00:30

   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  23, 24 Haziran • 04, 25 Ağustos • 27 Ekim • 10 Kasım

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks Otobüslerle ulaşım,
  • 3* ve 4* Otellerde 6 gece konaklama
  • Otellerde alınacak olan 6 sabah kahvaltısı
  • Birindissi ya da Bari – Igoumenitsa Feribotu yolculuk bileti (ATS – Pulman tipi)
  • Programda dâhil olduğu açıkça belirtilen tüm şehirlerarası transferler
  • Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar ve çevre gezileri
  • Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri
  • Bazı bölgelerde alınması gereken lokal rehberlik hizmetleri
  • Check point ve otopark ücretleri
  • Seyahat Güvence Paketi

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Çok girişli Schengen vizesi
  • Kişisel ve ekstra harcamalar
  • Öğlen ve Akşam Yemekleri
  • Yemekler sırasında alınan içecekler
  • Yurt dışı çıkış harcı
  • İsteğe bağlı rehber ve  şoför bahşişleri
  • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri
  • Vaporetto Ücreti (15 Euro)
  • Gondol Turu isteğe bağlı (25 Euro)
  • Tur programında belirtilen veya belirtilmeyen ekstra geziler
  • Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
  • Yurtdışı Seyahat sağlık sigortası
  • Otel Şehir vergileri toplam 25 – 35€ (City tax ismiyle kişi başı alınan vergiler; otelin şehir merkezine yakınlığına, otel yıldız sayısına ve kalınan gecelemeye göre değişiklik gösterdiğinden, tur başlangıcında rehber tarafından toplanarak otele ödenir)
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Tarih Seçeneklerİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  23.06.20233*4* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 99,00 €
  3 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  24.06.20233*4* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 99,00 €
  3 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  04.08.20233*4* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 99,00 €
  3 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  25.08.20233*4* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 99,00 €
  3 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  27.10.20233*4* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 99,00 €
  3 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  10.11.20233*4* Oteller599 € 799 € 599 € 0 - 2 Yaş 99,00 €
  3 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
  Otobüslü Büyük İtalya Ekstrasız Kesin Hareket Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım