Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa Ramazan Bayramı Turları Ramazan Bayramı İtalya Rüyası Anadolu Jet Venedik-Milano
Ramazan Bayramı İtalya Rüyası Anadolu Jet Venedik-Milano
7 Gece 8 Gün Shengen Vizesi
 • Ramazan Bayramı İtalya Rüyası Anadolu Jet Venedik-Milano
 • Ramazan Bayramı İtalya Rüyası Anadolu Jet Venedik-Milano
 • Ramazan Bayramı İtalya Rüyası Anadolu Jet Venedik-Milano

849,00 EUR

Konaklama
3*4* Oteller
Ulaşım
Anadolu Jet
Gezilecek Yerler
Venedik Roma Floransa Napoli Milano
Kalkış Yerleri
Sabiha Gökçen Havalimanı
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

 • 1. Gün
  İSTANBUL – BERGAMO – VENEDİK

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Anadolu Jet Hava Yolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 06.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Anadolu Jet HavaYolları TK7794 sayılı tarifeli seferi ile saat 09:40’de Bergamo’ya uçuş. Yerel saat ile 11.50’de varış. Varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket ediyoruz. Tronchetto meydanına varışın ardından kısa vapur yolculuğu ile San Marco Meydanı’na varış ve panoramik şehir turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda ünlü San Marco Meydanı ve Kilisesi, mahkumların ceza evine girmeden önce son bir kez Venedik’e baktığı Son Nefes Köprüsü, Büyük Kanal ve üzerinde bulunan Rialto Köprüsü, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi ve Giorgio Maggiore Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Venedik`in sembolü olan Gondol turu (25 Euro). Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 2. Gün
  VENEDİK – FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Varışı takiben panoramik Floransa şehir turuna başlıyoruz. Turumuzda İtalya’nın en yüksek 3 Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane ve Piazza Della Republica (Cumhuriyet) Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zamanTur bitiminde Montecatini`deki otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 3. Gün
  FLORANSA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toscana (100 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pisa’da İtalya’nın simgesi haline gelen eğik Pisa Kulesi ve hemen yanında bulunan Miracoli Meydanı görüldükten sonra San Gimignano’ya yola çıkıyoruz. Kendinizi Orta Çağ’da hissedecek olduğunuz San Gimignano’da,12. ve 13 yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen 13 kuleyi ve Cisterno Meydanı’nı göreceğiz. Turumuz sonrası Siena’ya hareket ediyoruz. Mahalle kültürünün baskın bir şekilde görüldüğü Siena’da toplamda 17 mahalle bulunmaktadır. Mahallelerin katılımıyla gerçekleştirilen Palio at yarışlarının yapıldığı Campo Meydanı, yapımı yarım kalan Siena Duomo’su ve şehrin dar sokakları Siena şehir turumuzda görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 4. Gün
  FLORANSA – ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından Roma’ya hareket ediyoruz. Varışımızı panoramik şehir turuna başlıyoruz. Şehir turumuzda, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol merdivenleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında otele transfer.  Arzu eden misafirlerimiz akşam Roma Gece Turuna (30 Euro) veya Antik Roma tarzı yemekli, eğlenceli  Gece Turuna (70 Euro)  katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 • 5. Gün
  ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı olan Pompei şehri M.S 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın patlaması sonucunda 18 Yüz yıla kadar 7 metre toprağın altında kalmıştır. Bu tarihte yapılan kazılar sonrası ortaya çıkan evleri, sarayları ve taşlaşmış insanları görme fırsatı bulacağız. Pompei açık hava müzesi ziyareti sonrası Napoli’ye yola çıkıyoruz. Varışı takiben panoramik Napoli şehir turu. Şehir turumuzda Napoli’nin merkez meydanı olan Plebiscito Meydanı, 17 Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, Castel Nuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’dan esilenerek yapılan San Francesco di Paola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi, 1737 yılında inşa edilen ve UNESCO dünya kültür mirası listesinden bulunan San Carlo Tiyatrosu ve Napoli Limanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 6. Gün
  ROMA

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Outlet ve Göller Bölgesi(Castel Gandolfo-Nemi) turuna katılabilirler (70 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge ve sürekli yaşamak isteyeceğiniz, dağ çileği ile ünlü Nemi gezildikten sonra İtalya'nın en ünlü outlet bölgesinde serbest zaman. Ardından Hristiyanlık’ın merkezi olarak kabul edilen San Pietro meydanına hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Bazilika ve Meydan ziyareti için serbest zaman ve Geceleme otelimizde.

 • 7. Gün
  ROMA – MİLANO

  Sabah kahvaltısının ardından Milano’ya hareket ediyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turuna başlıyoruz.Şehir tamamlanması yaklaşık 500 yılı alan İtalya’nın en büyük 2 Kilisesi olan Milano Duomo’su, Fortezza kalesi, dünyanın en ünlü moda mağazalarına ev sahipliği yapan Vittorio Emmanuele Galerisi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve Geceleme otelimizde.

 • 8. Gün
  MİLANO - BERGAMO – İSTANBUL

  Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Uçak saatine bağlı olarak Bergamo havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Anadolu Jet Yollarının TK 7795 sayılı tarifeli seferi ile saat 12.40’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 16:20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  07 Nisan

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Anadolu Jet Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen  - Milano (Bergamo Havalimanı) - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
  • 3-4*Otellerde toplam 7 gece  oda-kahvaltı dahil konaklama
  • Havaalanı – Otel – Havaalanı ve şehirler arası transferler
  • Panoramik Milano, Venedik, Floransa ve Roma şehir turları
  • Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
  • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
  • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki Zorunluluk Sigortasıdır )

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurtdışı çıkış vergisi, 150 TL
  • Vize Ücreti
  • Ekstra turlar
  • Şehir vergileri
  • Konaklama vergileri
  • Vaporetto ücreti (15 Euro)
  • Ören yerleri ve müze girişleri
  • Dahil olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler

   

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  07.04.20243*4* OtellerSon 5 Kişi849,00 €1.099,00 €849,00 €0 - 1 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 849,00 €
  -Taksitler »
  Ramazan Bayramı İtalya Rüyası Anadolu Jet Venedik-Milano Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım