Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Ana Sayfa Yılbaşı Turları Yılbaşına Özel Ankara Çıkışlı Belgrad Turu Thy
Yılbaşına Özel Ankara Çıkışlı Belgrad Turu Thy
3 Gece 4 Gün Vizesiz
 • Yılbaşına Özel Ankara Çıkışlı Belgrad Turu Thy
 • Yılbaşına Özel Ankara Çıkışlı Belgrad Turu Thy
 • Yılbaşına Özel Ankara Çıkışlı Belgrad Turu Thy

599,00 EUR

Konaklama
4* Otel Seçeneği
Ulaşım
THY ve Anadolu Jet Ortak Uçuşu ile
Gezilecek Yerler
Belgrad
Kalkış Yerleri
Esenboğa Havalimanı
Bilgi ve Rezervasyon

0850 640 08 90

Tarih
Çocuk
Yetişkin
1.Çocuk
a Oda Ekle
a
Tur Hakkında Genel Bilgiler

 • 1. Gün
  ANKARA - BELGRAD

  Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 15:00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 18:05’de Türk Havayolları ve Anadolu Jet’in ortak uçuşu TK7818 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 18:05’de Belgrad'a varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılış. Doğrudan otelimizde hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 • 2. Gün
  BELGRAD

  Sabah kahvaltısı sonrası şehir turumuza başlıyoruz. Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan ve Beyaz Şehir olarak anılan Belgrad şehir turumuzda Sava Nehri'nin Tuna Nehri ile birleştiği noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden olan Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Taş Meydan, Askeri Müze, Mora fatihi Damat Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Tuna Nehri tekne turuna katılabilirler. Tekneyle başladığımız turda, Belgrad'ı Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktadan görkemli bir manzara eşliğinde geziye başlıyoruz. Gezi boyunca, Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Ortodoks Kilisesi ve çok sayıda köprü altından geçerek ünlü Belgrad tarihine ait hikâyelerin anlatıldığı görkemli bir turun devamında Ada Ciganlija, Büyük Savaş Adası'nın yanından geçerek kente ait muhteşem manzaralara tanık olacaksınız.1,5 saatlik tekne turundan sonra serbest zaman. Alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
  Tuna Nehri Tekne Turu: 30 Euro

  Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi Turu: 60 Euro

 • 3. Gün
  BELGRAD / NOVİSAD - KARLOFÇA

  Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Novi Sad - Sremski Karlovci turumuza katılabilirler. Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesi'nde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısı'nı göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği yemekli yılbaşı eğlencesine katılabilirler. (175 Eur) 16 Aralık 2023 Tarihine kadar, yılbaşı gala yemeği ücreti kampanyalı 150 Eur olacaktır. Bu tarihten sonra ya da bölgede güncel fiyat olan 175 Eur geçerli olacaktır.  Novi Sad - Sremski Karlovci: 70 Eur

  MUTLU YILLAR !

 • 4. Gün
  BELGRAD – ANKARA

  Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları ve Anadolu Jet’e ait ortak uçuş TK7819 sefer sayılı uçağı ile saat 10:05’da Ankara’ya hareket. Yaklaşık 1.5 saatlik yolculuğun ardından Ankara Esenboğa Havalimanı’na saat 14:00’da varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

   

   

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  29 Aralık

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Anadolu Jet Havayolları tarifeli seferi ile Ankara - Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
  • Havalimanı vergileri
  • Belgrad’da seçilen otelde 3 gece konaklamalar
  • Sabah kahvaltıları
  • Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri
  • Panoramik Belgrad şehir turu
  • Türkçe rehberlik hizmeti
    

  Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Yurt dışı çıkış harcı : 150 TL
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Kişisel harcamalar
  • Ekstra turlar
  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
  29.12.20234* Theater Hotel Vb. (Yarı Merkezi)Müsait599,00 €749,00 €599,00 €0 - 1 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 599,00 €
  -Taksitler »
   4* Royal Inn Hotel & 4* Queen Astoria Hotel Vb.Müsait699,00 €899,00 €699,00 €0 - 1 Yaş 150,00 €
  2 - 12 Yaş 699,00 €
  -Taksitler »
  Yılbaşına Özel Ankara Çıkışlı Belgrad Turu Thy Hakkındaki görüşleriniz
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Sizi Arayalım